Thursday, 14 September 2017

Year 2: "Hello! What´s your name?"

Teine klass alles alustab oma inglise keele õpinguid ning meil on olnud kaks tundi. Kõigepealt õppisime selgeks tervituslaulu "Hello". Seda saad laulda siit:Siis arutlesime, miks me keeli õpime ja kus võiks võõrkeeli vaja minna. Meie mõtetest valmis mõistekaart:

Õpetaja jutustas, et inglise keelt kõnelevad maad on Ühendatud Kuningriik, Kanada, Ameerika Ühendriigid, Austraalia ja Uus-Meremaa. sest seal räägivad inimesed inglise keelt oma emakeelena.
Meie õpime koolis briti inglise keelt ning seetõttu vaatasime slaidiprogrammi "The United Kingdom" (Ühendatud Kuningriik). Uudistasime ka Inglismaa sümboolikaga esemeid ning suveniire:


Vaatasime slaidiprogrammi "The United Kingdom".Õpetaja ütles ingliskeelseid sõnu ja näitas sõnakaarte ning selgus, et inglise keel pole üldsegi raske, sest lapsed tundsid kõik sõnad ära.

Õppisime enda tutvustamist ja sõbralt nime küsimist. Selleks oli meil abiks uus laul "What´s your name?"Kõige paremini saab asi selgeks praktikas. Sellepärast harjutasimegi enda tutvustamist ja proovisime esineda ka klassi ees. Et vabatahtlikke ei olnud, siis loosisime julged esinejad välja nimepulkadega ning autasuks julguse eest said nad kommiga suu magusaks teha =)


 Õppisime inglise tähestiku tähti A,B,C,D,E ja kleepisime tähemajad omale vihikusse.

 

Inglise keele tähed kõlavad pisut teistmoodi kui eesti tähed. Seepärast kuulasime ingliskeelset tähestiku laulu:

No comments:

Post a Comment